Výbory a komise

Balatka Miroslav

Člen: Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost
Člen: Volební komise
předseda: PV VUZP pro regiony v transformaci

Bek Mikuláš

Předseda: Výbor pro záležitosti Evropské unie
člen: Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí
člen: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky
člen: Stálá komise Senátu pro poskytování dotací

Canov Michael

Místopředseda: Ústavně-právní výbor
Místopředseda: Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky
Člen: Stálá komise Senátu pro poskytování dotací

Dernerová Alena

místopředsedkyně: Výbor pro zdravotnictví

Drahoš Jiří

Předseda: Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice
člen: PV OV pro státní vyznamenání

Hilšer Marek

místopředseda: Výboru pro sociální politiku
člen: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky;
člen: Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury
člen: PV VHZD pro energetiku a dopravu
člen: PV VUZP pro regiony v transformaci

Holeček Petr

člen: Organizační výbor
místopředseda: Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí
člen: PV VHZD pro energetiku a dopravu
člen: Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu
člen: Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova

Horník Jan

místopředseda: Organizační výbor
člen: Stálá komise Senátu VODA - SUCHO
místopředseda: PV OV pro státní vyznamenání
člen: PV VUZP pro regiony v transformaci
člen: PV VVVK pro sport

Hraba Zdeněk

místopředseda: Ústavně-právní výbor; člen: Mandátový a imunitní výbor
předseda: Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury
člen: PV VHZD pro zemědělství

Chaloupek Václav

člen: Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice
předseda: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky

Kárník Pavel

člen: Ústavně-právní výbor
člen: Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu

Linhart Zbyněk

předseda: Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

Ošťádal Marek

člen: Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost

Pešatová Helena

člen: Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

Plevný Miroslav

člen: Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice
člen: PV VUZP pro regiony v transformaci

Růžička Jiří

místopředseda: Organizační výbor
místopředseda: PV OV pro státní vyznamenání
člen: PV VVVK pro sport

Smoljak David

místopředseda: Výbor pro záležitosti Evropské unie
místopředseda: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky

Sobotka Jan

místopředseda: Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost
místopředseda: PV VVVK pro sport
místopředseda: Stálá komise Senátu VODA - SUCHO

Sulovský Leopold

místopředseda: Mandátový a imunitní výbor
člen: Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu
člen: PV VVVK pro sport

Štěpánek Petr

člen: Výbor pro záležitosti Evropské unie
člen: PV VZOB pro vnitřní bezpečnost a IZS
člen: Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova

Trešl Ivo

člen: Výbor pro zdravotnictví

Vosecký jiří

člen: Mandátový a imunitní výbor
místopředseda: Výbor pro sociální politiku
místopředseda: PV VZOB pro vnitřní bezpečnost a IZS
předseda: Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova

Zitterbart Karel

člen: Výbor pro zdravotnictví

Žáková Hana

místopředseda: Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu
předseda: PV VHZD pro energetiku a dopravu

Balatka Miroslav

Člen: Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost
Člen: Volební komise
předseda: PV VUZP pro regiony v transformaci

Bek Mikuláš

Předseda: Výbor pro záležitosti Evropské unie
člen: Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí
člen: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky
člen: Stálá komise Senátu pro poskytování dotací

Canov Michael

Místopředseda: Ústavně-právní výbor
Místopředseda: Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky
Člen: Stálá komise Senátu pro poskytování dotací

Dernerová Alena

místopředsedkyně: Výbor pro zdravotnictví

Drahoš Jiří

Předseda: Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice
člen: PV OV pro státní vyznamenání

Hilšer Marek

místopředseda: Výboru pro sociální politiku
člen: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky;
člen: Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury
člen: PV VHZD pro energetiku a dopravu
člen: PV VUZP pro regiony v transformaci

Holeček Petr

člen: Organizační výbor
místopředseda: Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí
člen: PV VHZD pro energetiku a dopravu
člen: Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu
člen: Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova

Horník Jan

místopředseda: Organizační výbor
člen: Stálá komise Senátu VODA - SUCHO
místopředseda: PV OV pro státní vyznamenání
člen: PV VUZP pro regiony v transformaci
člen: PV VVVK pro sport

Hraba Zdeněk

místopředseda: Ústavně-právní výbor; člen: Mandátový a imunitní výbor
předseda: Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury
člen: PV VHZD pro zemědělství

Chaloupek Václav

člen: Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice
předseda: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky

Kárník Pavel

člen: Ústavně-právní výbor
člen: Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu

Linhart Zbyněk

předseda: Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

Ošťádal Marek

člen: Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost

Pešatová Helena

člen: Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí

Plevný Miroslav

člen: Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice
člen: PV VUZP pro regiony v transformaci

Růžička Jiří

místopředseda: Organizační výbor
místopředseda: PV OV pro státní vyznamenání
člen: PV VVVK pro sport

Smoljak David

místopředseda: Výbor pro záležitosti Evropské unie
místopředseda: Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky

Sobotka Jan

místopředseda: Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost
místopředseda: PV VVVK pro sport
místopředseda: Stálá komise Senátu VODA - SUCHO

Sulovský Leopold

místopředseda: Mandátový a imunitní výbor
člen: Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu
člen: PV VVVK pro sport

Štěpánek Petr

člen: Výbor pro záležitosti Evropské unie
člen: PV VZOB pro vnitřní bezpečnost a IZS
člen: Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova

Trešl Ivo

člen: Výbor pro zdravotnictví

Vosecký jiří

člen: Mandátový a imunitní výbor
místopředseda: Výbor pro sociální politiku
místopředseda: PV VZOB pro vnitřní bezpečnost a IZS
předseda: Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova

Zitterbart Karel

člen: Výbor pro zdravotnictví

Žáková Hana

místopředseda: Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu
předseda: PV VHZD pro energetiku a dopravu