Senátoři

Jiří Růžička
1. MÍSTOPŘEDSEDA SENÁTU PČR

obvod Praha 6, BEZPP

Organizační výbor (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Podvýbor Organizačního výboru pro státní vyznamenání (člen)

Ing. Jan Horník

MÍSTOPŘEDSEDA SENÁTU

obvod Karlovy Vary, STAN

Organizační výbor (místopředseda)

Podvýbor Organizačního výboru pro státní vyznamenání (člen)

Stálá komise Senátu VODA - SUCHO (člen)

Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (člen)

Petr Holeček

PŘEDSEDA KLUBU STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

obvod Mělník, STAN

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (místopředseda)

Organizační výbor (člen)

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu (člen)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (člen)

Jiří Vosecký
1. MÍSTOPŘEDSEDA KLUBU STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

obvod Česká Lípa, SLK

Mandátový a imunitní výbor (místopředseda)

Volební komise (místopředseda)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (místopředseda)

Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku (člen)

Doc. PhDr. Mikuláš Bek, Ph.D.
2. MÍSTOPŘEDSEDA KLUBU

obvod Brno-město, STAN

Výbor pro záležitosti Evropské unie (místopředseda)

Podvýbor Organizačního výboru pro státní vyznamenání (člen)

Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí (člen)

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (člen)

Miroslav Balatka
ČLEN KLUBU

obvod Sokolov, STAN

Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Podvýbor pro bydlení Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (člen)

Ing. Michael Canov
ČLEN KLUBU

obvod Liberec, SLK

Ústavně-právní výbor (místopředseda)

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury (člen)

Tomáš Czernin
ČLEN KLUBU

obvod Jičín, TOP09

Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí (předseda)

Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (člen)

Podvýbor pro zemědělství Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění NATO (člen)

MUDr. Alena Dernerová
ČLENKA KLUBU

obvod Most, BEZPP

Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku (místopředsedkyně)

Jiří Drahoš

ČLEN KLUBU

obvod Praha 4, BEZPP

MUDr. Bc. Marek Hilšer Ph.D.
ČLEN KLUBU

obvod Praha 2, MHS

Podvýbor pro bydlení Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (místopředseda)

Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku (člen)

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (člen)

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury (člen)

Zdeněk Hraba
ČLEN KLUBU

obvod Benešov, STAN

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury (místopředseda)

Mandátový a imunitní výbor (člen)

Ústavně-právní výbor (člen)

Podvýbor pro zemědělství Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Václav Chaloupek
ČLEN KLUBU

obvod Plzeň-město, OPAT

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (předseda)

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Zbyněk Linhart
ČLEN KLUBU

obvod Děčín, STAN

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (předseda)

Organizační výbor (člen)

Mgr. Herbert Pavera
ČLEN KLUBU

obvod Opava, TOP09

Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (člen)

David Smoljak

ČLEN KLUBU

obvod Praha 9, STAN

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky

Ing. Jan Sobotka
ČLEN KLUBU

obvod Trutnov, STAN

Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (místopředseda)

Stálá komise Senátu VODA - SUCHO (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Leopold Sulovský
SENÁTOR

Obvod 71 – Ostrava - město, hnutí OSTRAVAK

Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (místopředseda)

Mandátový a imunitní výbor

Podvýbor pro sport

Hana Žáková
ČLENKA KLUBU

obvod Třebíč, STAN

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (předsedkyně)

Výbor pro záležitosti Evropské unie (členka)