Senátoři

Ing. Miroslav Balatka
ČLEN KLUBU

obvod Sokolov, STAN

Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (člen)

Podvýbor pro bydlení Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (předseda)

Volební komise (člen)

Doc. PhDr. Mikuláš Bek, Ph.D.
2. MÍSTOPŘEDSEDA KLUBU STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

obvod Brno-město, STAN

Výbor pro záležitosti Evropské unie (předseda)

Stálá komise Senátu pro poskytování dotací (člen)

Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí (člen)

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (člen)

Ing. Michael Canov
ČLEN KLUBU

obvod Liberec, SLK

Ústavně-právní výbor (místopředseda)

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury (člen)

Stálá komise Senátu pro poskytování dotací (člen)

MUDr. Alena Dernerová
ČLENKA KLUBU

obvod Most, BEZPP

Výbor pro zdravotnictví a sociální politiku (místopředsedkyně)

prof. Ing. Jiří Drahoš, DrSc.

ČLEN KLUBU

obvod Praha 4, BEZPP

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (předseda)

Podvýbor pro státní vyznamenání Organizačního výboru (člen)

MUDr. Bc. Marek Hilšer Ph.D.
ČLEN KLUBU

obvod Praha 2, MHS

Výbor pro sociální politiku (místopředseda)

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Podvýbor pro regiony v transformaci Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (člen)

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (člen)

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury (člen)

Petr Holeček

PŘEDSEDA KLUBU STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

obvod Mělník, STAN

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (místopředseda)

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu (člen)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (člen)

Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění Rady Evropy (člen)

Ing. Jan Horník

MÍSTOPŘEDSEDA SENÁTU PČR

obvod Karlovy Vary, STAN

Organizační výbor (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Podvýbor pro regiony v transformaci Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (člen)

Podvýbor pro státní vyznamenání Organizačního výboru (člen)

Stálá komise Senátu VODA - SUCHO (člen)

Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (člen)

JUDr. Zdeněk Hraba Ph.D.
ČLEN KLUBU

obvod Benešov, STAN

Stálá komise Senátu pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury (předseda)

Ústavně-právní výbor (místopředseda)

Mandátový a imunitní výbor (člen)

Podvýbor pro zemědělství Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Mgr. Václav Chaloupek
ČLEN KLUBU

obvod Plzeň-město, OPAT

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (předseda)

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Mgr. Pavel Kárník
ČLEN KLUBU

Obvod Kolín, STAN

Ústavně-právní výbor (člen)

Stálá komise Senátu pro práci Kanceláře Senátu (člen)

Ing. Zbyněk Linhart
ČLEN KLUBU

obvod Děčín, STAN

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (předseda)

Marek Ošťádal
ČLEN KLUBU

Obvod Olomouc, STAN

RNDr. Helena Pešatová
ČLENKA KLUBU

Obvod Frýdek-Místek, STAN

Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (členka)

prof. Dr. Ing. Miroslav Plevný
ČLEN KLUBU

Obvod Cheb, STAN

Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Podvýbor pro regiony v transformaci Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí (člen)

Mgr. Jiří Růžička
1. MÍSTOPŘEDSEDA SENÁTU PČR

obvod Praha 6, BEZPP

Organizační výbor (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Podvýbor Organizačního výboru pro státní vyznamenání (člen)

David Smoljak

ČLEN KLUBU

obvod Praha 9, STAN

Výbor pro záležitosti Evropské unie (místopředseda)

Volební komise (člen)

Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (místopředseda)

Ing. Jan Sobotka
ČLEN KLUBU

obvod Trutnov, STAN

Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (místopředseda)

Stálá komise Senátu VODA - SUCHO (člen)

Ing. Leopold Sulovský
ČLEN KLUBU

Obvod Ostrava - město, hnutí OSTRAVAK

Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)

Mandátový a imunitní výbor (místopředseda)

Podvýbor pro sport Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (člen)

Petr Štěpánek

ČLEN KLUBU

Obvod Příbram, STAN

Výbor pro záležitosti Evropské unie (člen)

Podvýbor pro vnitřní bezpečnost, integrovaný záchranný systém (IZS) a ochranu soukromí Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (člen)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (člen)

Ověřovatelé Senátu (člen)

Jiří Vosecký
1. MÍSTOPŘEDSEDA KLUBU STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

obvod Česká Lípa, SLK

Mandátový a imunitní výbor (člen)

Výbor pro sociální politiku (místopředseda)

Podvýbor pro vnitřní bezpečnost, integrovaný záchranný systém (IZS) a ochranu soukromí Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (člen)

Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (předseda)

Mudr. Ivo Trešl
ČLEN KLUBU

Obvod Louny, STAN

MUDr. Karel Zitterbart, Ph.D.
ČLEN KLUBU

Obvod Vyškov, STAN

Výbor pro zdravotnictví (člen)

Hana Žáková
ČLENKA KLUBU

obvod Třebíč, STAN

Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (místopředsedkyně)

Podvýbor pro energetiku a dopravu Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (předsedkyně)